Stomatolog Dziecięcy Wrocław

Stomnatolog Dziecięcy Wrocław

Szczególną troską otaczamy naszych małych pacjentów. Wiemy, jak ważna jest relacja dziecka z lekarzem stomatologiem, dlatego staramy się zapewnić małym pacjentom komfort i przyjazną atmosferę podczas wizyty.

Przyjazna atmosfera panująca w gabinecie oraz podejście personelu do najmłodszych pacjentów sprawiają, że dzieci nabierają zaufania oraz poddają się leczeniu. Z naszego doświadczenia wynika, że zaufanie jest podstawą zbudowania właściwej relacji zarówno z najmłodszymi pacjentami jak i z pacjentami w każdym wieku.

Dzięki nowoczesnej technologii, dzieci nabierają przekonania, iż leczenie stomatologiczne może być bezbolesne, o czym przeczytasz w zakładce WandTM.

Ważne informacje dla rodzica:

  • dziecko należy przyprowadzić na pierwsza kontrolę w wieku dwóch-trzech lat
  • warto przeprowadzić wizytę zapoznawczą z gabinetem, podczas której personel opowie o higienie jamy ustnej oraz pokaże w jaki sposób szczotkować zęby
  • niezbędne są wizyty kontrolne, najlepiej co 3 miesiące

Po wizycie na naszych dzielnych pacjentów czekają nagrody.

 

Stomnatolog Dziecięcy Wrocław

Stomatolog dziecięcy — Wrocław Bielany

Zapraszamy wszystkie dzieci z Wrocławia i okolic na pierwszą wizytę w Witadent.
Wiemy doskonale, że słowo “dentysta” nie kojarzy się maluszkom najlepiej. Chcemy to zmienić, dlatego stworzyliśmy w naszym gabinecie Strefę Dziecka. To nasz autorski projekt, dzięki któremu chcemy pokazać najmłodszym pacjentom, że wizyta u dentysty wcale nie musi być straszna.

Dentysta dziecięcy Wrocław — kiedy przyprowadzić małego pacjenta

Nasze pociechy boją się tego, co nieznane. Dlatego zachęcamy, aby odwiedzały nas już kilkuletnie maluszki z rodzicami. Niestety, często mali pacjenci trafiają do nas po raz pierwszy, dopiero gdy z ich ząbkami dzieje się coś złego. Tymczasem, wystarczy krótka zapoznawcza wizyta, podczas której wspólnie rozejrzymy się po gabinecie i porozmawiamy o tym, jak dbać o higienę zębów i jamy ustnej. Przyjazna atmosfera podczas takiej wizyty sprawia, że najmłodsi pacjenci nabierają do nas zaufania i czują się bezpiecznie. Każdy dentysta dziecięcy wie, że relacja lekarza z małym pacjentem decyduje o powodzeniu leczenia. Co więcej — z naszego doświadczenia wynika, że to połowa sukcesu. Dobrze wiemy, że umiejętności lekarza to za mało, czasem trzeba opowiedzieć zabawną historyjkę, zaśpiewać, a wszystko po to, żeby odgonić wszystkie strachy.

Dentysta dziecięcy w Witadent — bez bólu i z uśmiechem

Nasi stali bywalcy mogą potwierdzić, że strach ma wielkie oczy. Wiedzą, że dzięki nowoczesnej technologii niemal każdy zabieg jest bezbolesny, a historie o strasznym dentyście można włożyć między bajki. Chociaż czasem zdarza się, że troszeczkę się boją, zawsze wychodzą z gabinetu uśmiechnięci i dumni, że dali radę. Dla każdego takiego dzielnego pacjenta czeka nagroda. Nie zwlekaj, umów swoją pociechę na pierwszą wizytę, a już nigdy nie będzie bało się dentysty.

 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu drogą e-mailową, telefoniczną albo bezpośrednio w siedzibie firmy.