Perosnel Stomatologiczny – Witadent

Jolanta Stawecka

Dr Jolanta Stawecka

Stomatolog-protetyk

Specjalista protetyki stomatologicznej koordynujący pracę gabinetu. Przygotowuje pacjentów do leczenia ortodontycznego i implantlogicznego dbając o zdrowie tkanek przyzębia, wykorzystując do tego celu nowatorski system VECTOR – służący do usuwania osadów i precyzyjnego opracowywania zębów w strefie poddziąsłowej. Leczy także ubytki w zębach, dokonuje rekonstrukcji zniszczonych koron zębów. Natomiast po zakończonym leczeniu ortodontycznym w razie konieczności wykonuje estetyczne korony i mosty w prawidłowym zgryzie.Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, przypadek każdego pacjenta rozpatruje indywidualnie i w wielu aspektach.

Zawsze towarzyszy jej dobry nastrój oraz szczery uśmiech. W wolnych chwilach aktywnie spędza czas w towarzystwie przyjaciół. Lubi dobrą książkę, film oraz podróże do ciepłych krajów.

Piotr Książek

Dr Piotr Książek

Endodoncja i chirurgia stomatologiczna

Jest absolwentem Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Swoją wiedzę pogłębia systematycznie poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach. Główną gałęzią zainteresowań zawodowych Piotra Książka jest endodoncja z wykorzystaniem mikroskopu oraz chirurgia. Jego zawodowym motto jest „Primum non nocere”- „Po pierwsze nie szkodzić”. Bezpieczeństwo pacjenta w trakcie zabiegu jest równie ważne jak jego ostateczny efekt (estetyka i precyzja wykonania). Prywatnie jest miłośnikiem sportów motorowych, nowoczesnych technologii oraz wędkarstwa.

Dr Steven Orylski

Dr Steven Orylski

Stomatologia zachowawcza i chirurgia stomatologiczna

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wroclawiu z 2018 roku. W Gabinecie Witadent jest od ponad 6 lat i odbywal tu liczne praktyki i staze zdobywajac duze doswiadczenie kliniczne. Zajmuje sie glownie stomatologia zachowawcza z endodoncja pod mikroskopem jak rowniez stomatologia estetyczna w tym rowniez wybielanie zebow. W swojej pracy z pacjentami kladzie duzy nacisk na higiene jamy ustnej jako podstawa do wszelkich dzialan leczniczych oraz precyzyjne wykonanie uzupelnien. Zainteresowania: cyfrowe rozwiazania w stomatologii, endoprotetyka i protetyka na implantach.

 

Rafał Dobrakowski

Dr Rafał Dobrakowski

Chirurg stomatologi i implantologii 

Dr n. med. Rafał Dobrakowski ukończył Wydział Lekarsko-Stomatologiczny Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie jako pracownik naukowo- dydaktyczny Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Stomatologicznej we Wrocławiu gdzie zdobywa i pogłębia swoją wiedzę z zakresu stomatologii. Jest specjalistą z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej oraz autorem fachowych publikacji naukowych z zakresu implantologii. Jest również wykładowcą na kursach i kongresach z tej dziedziny. Na co dzień prowadzi prywatną praktykę stomatologiczną we Wrocławiu.

Agnieszka Książek

Dr Agnieszka Książek

Ortodonta

Doktor Agnieszka z ogromnym zaangażowaniem podchodzi do trudnej dziedziny jaką jest ortodoncja. Praca kliniczna z pacjentami jest zwieńczeniem nieustannego dokształcana się, uczestnictwa w konferencjach naukowych i kursach, prowadzenia prac badawczych.

Stomnatolog Dziecięcy Wrocław

Stomatolog Dziecięcy Wrocław

Dowiedz się jaki zapewniamy komfort naszym najmłodszym pacjentom.

Perosnel Stomatologiczny – Witadent

Perosnel Stomatologiczny – Witadent

Poznaj zespół naszych najlepszych specjalistów.

Technologie

Technologie

Poznaj urządzenia, przy pomocy których wykonujemy nasze zabiegi.